چهارشنبه, 24 آبان 1396 11:55

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان درگذشت هموطنان در حادثه زمین لرزه غرب کشور را تسلیت گفت

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان درگذشت هموطنان در حادثه زمین لرزه غرب کشور را تسلیت گفت
به گزارش سایت رادیو آشوری به نقل از ایرنا
جامعه جهانی آشوری ها مراتب همدردی خود را اعلام می دارد و با تسلیت و ابراز تألم به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی،امید است که خداوند برای بازماندگان مصیبت دیده زمین لرزه،صبر عطا فرمایند.
 
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
یوناتن بت کلیا

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان در پیامی درگذشت هموطنان در حادثه زلزله غرب کشور را به مقام معظم رهبری تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای

رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران

با سلام

حادثه درانگیز و فاجعه زمین لرزه اخیر،سبب تأثر و تألم خاطر جامعه جهانی آشوری ها شد.حادثه ای که آحاد،نهادها و احزاب بسیار آشوری در سراسر جهان را بر آن داشت تا این اتحادیه جهانی مراتب همدردی و همراهی با ملت عزیز ایران را اعلام کند.

از این رو، با سپاس از دولتمردان و نهادهای نظام جمهوری اسلامی در هشیاری و آمادگی برای کمک و همیاری مصیبت دیدگان فجایعی از این دست و بلایای زمینی، یادآور می شود؛جامعه جهانی آشوری، آماده همکاری و همیاری در این راه است.

جامعه جهانی آشوری ها باردیگر مراتب همدردی خود را اعلام می دارد و با تسلیت و ابراز تألم به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، امید است که خداوند برای بازماندگان مصیبت دیده زمین لرزه، صبر عطا فرمایند. برای حضرتعالی سلامت و دوام عمر آرزو دارم.

بار دیگر اعلام می دارد جامعه جهانی آشوری،همانند همیشه که حضوری گران در تمامی رخدادهای انقلاب اسلامی داشته است، هشیار و آماده همیاری است.

 

با عرض تسلیت

یوناتن بت کلیا

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی

و دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید