شنبه, 05 اسفند 1396 21:08

درخواست داعش از حامیانش برای اعدام مسیحیان در روسیه

درخواست داعش از حامیانش برای اعدام مسیحیان در روسیه
به گزارش رادیو آشوری گروه تروریستی داعش در نامه ای، از حامیان خود درخواست کرده است که مسیحیان روسیه را اعدام کنند

 یک عضو سازمان اطلاعاتی روسیه -که مسئولیت نظارت بر فعالیت های گروه تروریستی داعش را در رسانه های اجتماعی بر عهده دارد- نامه ای از این تروریستها را منتشر کرد که در آن از حامیان خود در روسیه درخواست کرده اند اقدام به ربودن و اعدام مسیحیان کنند.
در این بیانیه با عنوان «گردنشان را بشکنید و پسرانشان را بکشید» ادعا شده است که روسیه بخشهای زیادی از قفقاز و آسیای مرکزی را تصرف و مسلمانان را مجبور کرده است به دین مسیحیت روی آورند!
گروه تروریستی داعش در این بیانیه به حمله تروریستی در کلیسای داغستان به عنوان نمونه ای از آن حمله ای که حامیانش باید انجام دهند اشاره کرد. در این حمله که حدود یک هفته پیش در کلیسایی در داغستان در جنوب روسیه رخ داد، یک مرد مسلح به سمت افرادی که در حال خروج از کلیسا بودند، تیراندازی کرد. بر اثر این تیراندازی، 5 نفر کشته و 5 نفر دیگر مجروح شدند. گروه تروریستی داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.
گروه تکفیری-صهیونیستی داعش در این نامه با درخواست از حامیانش برای ربودن و کشتن مسیحیان روسیه و یا اخاذی از آنها، نوشته است: «بگذارید همه بدانند که ریختن خون مسیحیان و گرفتن پول آنها مجاز است و گروگان گرفتن آنها برای اخاذی ایرادی ندارد. این عمل خوب باید برای همه باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید