شنبه, 15 ارديبهشت 1397 10:27

بت کلیا: شهردار آینده تهران باید بداند با مدیر قضایی، امنیتی و اجرایی چگونه رفتار کند

بت کلیا: شهردار آینده تهران باید بداند با مدیر قضایی، امنیتی و اجرایی چگونه رفتار کند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شهردار آینده تهران باید از هوش مدیریتی – سیاسی قدرتمندی برخوردار باشد تا بداند با مدیر اجرایی، قضایی، تقنینی، امنیتی، حفاظتی و فنی چگونه رفتار کند تا بتواند با رایزنی با همه آنها مشکلات متنوع و عدیده کلانشهر تهران را حل کند.

 
به گزارشرادیو آشوری به نقل از ایسنا؛ یوناتن بت‌کلیا گفت: تجربه پنج دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ریاست انجمن آشوریان تهران و دبیرکلی اتحادیه جهانی آشوریان را در کارنامه مسؤولیتم دارم. در تمام طول این سالها از زمان کرباسچی تا قالیباف دوره‌های مدیریتی متنوعی را در شهرداری تهران مشاهده کردم.
 
نماینده اقلیت مسیحی در مجلس ادامه داد: با بررسی عملکرد همه شهرداران گذشته تهران باید الگوی موفق مدیریت شهری استخراج و بر همین مبنا شهردار آینده تهران معرفی و انتخاب شود. شورای شهر تهران باید دلایل شکست و موفقیت شهرداران سابق تهران از نظر انگیزه و توانایی کار کردن، برش مدیریتی، تعامل با سایر نهادها و دستگاه‌ها و سایر شاخص‌های فردی و مدیریتی بررسی کند تا بتواند به الگویی مناسب برای انتخاب شهردار آینده تهران برسد. شورای شهر باید بسنجد که آیا تهران شهرداری پشت میز نشین می‌خواهد یا شهرداری که در شبانه‌روز آماده کار و در وسط میدان فعالیت باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید