سه شنبه, 29 خرداد 1397 11:28

نماینده آشوریان: باید از وحدت و غرور ملی حفاظت کنیم

نماینده آشوریان: باید از وحدت و غرور ملی حفاظت کنیم
 به گزارش سایت رادیو اشوری به نقل تز ایرنا : نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی جوانان ما در مسابقات ورزشی افتخارآفرین می شوند، حس غرور ملی، اتحاد و وحدت بیشتر به چشم می آید، باید آن را به خوبی حفظ کنیم.

«یوناتن بت کلیا» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با تبریک پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم مغرب در مسابقات جام جهانی 2018 در روسیه، گفت: وقتی جوانان ما، دختران و پسران ایرانی در المپیادهای مختلف ورزشی و علمی و در مجامع بین المللی افتخار آفرین می شوند، این حس نشاط اجتماعی در جامعه ، اتحاد و غرور ملی و وحدت بیشتر به چشم می آید و باید آنرا به خوبی حفظ کنیم.
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی افزود:ما ملت بزرگی هستیم، منابع زیادی از منابع طبیعی و سرزمینی گرفته تا منابع انسانی مانند جوانان تحصیلکرده و متخصص داریم، باید یک مقدار بیشتر همت کنیم کشور را آباد کنیم؛ هیچ گونه کمبودی در کشور نداریم.
عضو کمسیون عمران مجلس اظهار داشت: ما در زمان های متعدد نشان داده ایم که وقتی نگاه دشمن به ایران باشد یا پای بیگانه قرار باشد به کشور ما باز بشود، همه ما متحد و منسجم و دست در دست هم روبروی دشمن می ایستیم؛ البته برخی افراد ناآگاهانه کارهایی هم انجام می دهند که مورد تایید هیچ یک از مسئولان کشور و مورد تایید ملت هم نیست.
بت کلیا گفت: ما همان کشوری هستیم که با تلاش و کوشش خودمان و به اتکای نیروها و منابع خودمان در بسیاری از حوزه ها به خودکفایی و شکوفایی رسیدیم.
وی خاطرنشان کرد: ما همان ملتی هستیم که در روز قدس، روز 22 بهمن و روزهای بزرگ ملی و مذهبی در هر شرایطی در راهپیمایی ها و تظاهرات ها در صحنه حضور داشتیم، همین ها باید برای کسانی که فکر می کنند می توانند با ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم و مسئولان کشور جدایی ایجاد کنند، نکات و درس های عبرت آموزی باشد، آنها اشتباه می کنند چون ما همه پشتیبان هم هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید