شنبه, 27 مرداد 1397 12:19

بت کلیا در گفت وگو با فارس: نباید فکر کنیم آمریکا برای ما کاری انجام می دهد/ باید به توان داخلی خود متکی باشیم

بت کلیا در گفت وگو با فارس: نباید فکر کنیم آمریکا برای ما کاری انجام می دهد/ باید به توان داخلی خود متکی باشیم

به گزارش رادیو آشوری

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس با تأکید بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا، گفت: ما نباید به وعده های آمریکا دل خوش کنیم و فکر کنیم که برای ما کاری انجام می دهد بلکه باید به توان داخلی خود متکی باشیم.

یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا گفت: آمریکا نه امروز بلکه در طول تاریخ خود هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و اگر کشوری می خواهد موفق باشد نباید به آمریکا اعتماد کند.
وی افزود: آنچه که مهم است این است که ما باید در داخل انسجام و وحدت خودمان را در شرایط کنونی حفظ کنیم و برای پیشرفت به توان داخلی خود متکی باشیم و توان خود را به رخ جهانیان بکشانیم و به گونه ای رفتار کنیم که مردم دنیا بفهمند که ما پایبند به اصول و ارزش هایمان هستیم.
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس اظهار داشت: هیچ گاه نباید به وعده های آمریکا دل خوش کنیم و فکر کنیم که مقامات این کشور برای ما کاری انجام خواهند داد بلکه باید به توان و ظرفیت های داخلی خودمان متکی باشیم.
بت کلیا خاطرنشان کرد: تحریم آمریکا محدود به امروز و دیروز نیست بلکه آمریکایی ها از 40 سال قبل ما را تحریم کردند و سؤال اینجاست که بعد از این همه تحریم ها در طول 40 سال گذشته به کجا رسیدند که بعد از این بخواهند برسند.
وی افزود: همواره آقا (رهبر معظم انقلاب) فرموده اند که آمریکا قابل اعتماد نیست و ما نشستیم با آنها مذاکره کردیم که به برجام ختم شد و نتیجه اش را دیدیم که آمریکا تا زمانی که در این توافق بود به تعهداتش عمل نکرد و بعد هم از آن خارج شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید