یکشنبه, 09 دی 1397 12:39

نظام جمهوری اسلامی متعلق به آحاد جامعه از جمله آشوریان است

نظام جمهوری اسلامی متعلق به آحاد جامعه از جمله آشوریان است

 نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی نه فقط برای مسلمانان که برای تمامی آحاد جامعه از جمله آشوریان است و همه ایرانیان در پیروزی های این نظام الهی نقش دارند.

 «یوناتن بت کلیا »، شامگاه شنبه در آئین های گرامیداشت نه دی که در مسجد امام سجاد(ع) ورامین برگزار شد اظهار داشت : آشوریان در جریان پیروزی انقلاب اسلامی ، همپای سایر ایرانیان در صحنه مبارزه علیه رژیم ستم شاهی حضور داشتند و حضور روحانیون این اقلیت مذهبی در ورود حضرت امام خمینی(ره) در فرودگاه مهرآباد ، به عنوان یک افتخار برای جامعه آشوریان به حساب می آید.
وی اظهار داشت : امام راحل همواره ملت ایران را ید واحد در مقابله با دشمنان قسم خورده نظام می دانستند و به این دلیل است که جامعه آشوریان با تمام وجود برای پیشرفت این نظام کار می کنند.
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده معظم شهدای مسیحی ، به گونه ای صمیمی و گرم رفتار می کنند که مایه تعجب و مباهات این قشر عظیم از جامعه می شود و دلبستگی آنان را به نظام بیشتر می کند.
وی تصریح کرد: ایران به واسطه استقرار نظام جمهوری اسلامی ، از دستاوردهای عظیمی برخوردار شده و این همان نقطه ای است که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا ، تاب دیدن آن را ندارند و این پیشرفت ها همچون خار در چشمان آنان فرو می رود.
دبیر کل آشوریان جهان گفت : دشمن تلاش دارد تا با فتنه انگیری ، جلوی پیشرفت های ایران اسلامی را گرفته و با ایجاد مانع ، از سرعت این پیشرفت ها بکاهد ولی امروز ایران به واسطه تلاش دانشمندان متخصص و متعهد به دستاوردهای عظیم علمی دست یافته و خود را به عنوان یک قدرت منطقه ای به جهان معرفی کرده است.
وی با اشاره به بخشی از مشکلات اقتصادی کشور گفت : مسئولان در رفع مشکلات اقتصادی در کنار مردم هستند و تلاش دارند تا با مدیریت امور ، رفاه و آسایش را برای مردم به ارمغان آورند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید