پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 12:02

شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

پایتخت نشینان با حضوری پرشور در تبلیغات نامزد مورد حمایت خود، به پیشواز دوازدهمین دوره ریاست جمهوری رفتند.

 
.

در طول خیابان ولیعصر تا ابتدای مطهری، نوجوانان و جوانان درحال توزیع پوستر به خودروهای عبوری هستند و شمار زیادی نیز در کنار ستادهای مختلف مستقر در خیابانهای این منطقه با پخش آهنگ های مختلف، شور و هیجان ساعت های آخر تبلیغات انتخاباتی را دوچندان کرده اند.
امشب نسبت به شب های قبل شور و حضور جمعیت در خیابان و پیاده روها بیشتر است که این امر باعث ترافیک سنگین در بعضی خیابان ها شده است . در اوج صدای ممتد بوق خودروها و عبور موتورسواران، برخی در حال توزیع پوستر هستند، عده ای در حال شعار دادن و عده ای با یکدیگر عکس گرفتن، هستند.
در شب آخر انتخابات حضور یگان های ویژه موتور سوار در سطح شهر و تردد در خیابان ها و همچنین حضور ماشین های نیروی انتظامی به خصوص در کنار ستادها پررنگ تر است.
در دست اکثر طرفداران روحانی پرچم های بنفش و ایران مشاهده می شود و شعار آنها با این مضمون است 'روحانی، اصلاحات، پیروز انتخابات'، 'رییسی، تتلو، پیوندتان مبارک'، 'رییسی نیومده باید برری'، 'روحانی حمایتت می کنیم'.
در دست اکثر طرفداران رییسی پرچم ایران بود و شعار آنها این بود که 'روحانی بای بای' و 'یک روز مانده به رییس جمهوری روحانی' است.
دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد ۱ میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی خواهند بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید