جمعه, 29 ارديبهشت 1396 16:16

اقلیت های مذهبی همانند همیشه در انتخابات حضور پرشوری داشتند/در ایران اقلیت و اکثریت مطرح نیست

اقلیت های مذهبی همانند همیشه در انتخابات حضور پرشوری داشتند/در ایران اقلیت و اکثریت مطرح نیست
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس، گفت: در ایران اقلیت و اکثریت مطرح نیست،چراکه در ایران تمامی اقوام، ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر برای حفظ و افزایش قدرت، همبستگی و توسعه ایران تلاش می کنند.
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
اقلیت های مذهبی همانند همیشه در انتخابات حضور پرشوری داشتند/در ایران اقلیت و اکثریت مطرح نیست

یونانن بت کلیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره حضور اقلیت های مذهبی به ویژه مسیحیان آشوری و کلدانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا، گفت:اقلیت های مذهبی همانند همیشه از صبح حضور پررنگی در انتخابات داشته اند، چراکه براساس وظایف دینی و مذهبی برای همه حجت تمام شده است، که باید در انتخابات شرکت کنند.

نماینده مسیحیان آشوری و  کلدانی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حضور اقلیت های مذهبی در شهرها و روستاها در انتخابات تاکنون باشکوه و گسترده بوده است، افزود:وظیفه ملی، میهنی و دینی تمام ایرانیان است، که در انتخابات شرکت کنند، البته ایرانی ثابت کرده که ارزش آب و خاک ایران از جان ایرانی بیشتر است.

ایرانیان از هر نژاد، قوم و مذهبی با یکدیگر متحد هستند

بت کلیا با اشاره به درخواست نماینده و روحانیون اقلیت های مذهبی برای حضور پرشکوه مردم در انتخابات، ادامه داد:حضور اقلیت های مذهبی در انتخابات بسیار چشمگیر است و رهبران دینی نیز با حضور در حسینیه ای به صورت هماهنگ و متحد رای خود را در صندوق آرا انداختند.

وی یادآور شد:در ایران اقلیت و اکثریت مطرح نیست،چراکه در ایران تمامی اقوام، ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر برای حفظ و افزایش قدرت، همبستگی و توسعه ایران تلاش می کنند.

نماینده مسیحیان آشوری و  کلدانی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایرانیان از هر نژاد، قوم و مذهبی با یکدیگر متحد هستند و برای این مرز و خاک از جان خود می‌گذرند./

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید