یکشنبه, 29 مهر 1397 11:55

بت کلیا-بودجه های ناچیز دلیل نیمه تمام ماندن پروژه های عمرانی در کشور

بت کلیا-بودجه های ناچیز دلیل نیمه تمام ماندن پروژه های عمرانی در کشور

بت کلیا گفت: واقعیت این است که بودجه ای که برای عمران کشور در نظر گرفته می شود، بسیار ناچیز است و همین امر باعث شده در طول سال های اخیر بسیاری از پروژه ها نیمه تمام رها شوند.

یوناتن بت کلیا ، با ابراز تاسف از اختصاص بودجه کم و نامناسب به پروژه های عمرانی در کشور، خاطرنشان کرد: بودجه ای که برای عمران کشور در نظر گرفته می شود، بسیار ناچیز است و همین امر باعث شده در طول سال های اخیر بسیاری از پروژه ها نیمه تمام رها شوند.
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بیشتر بودجه هایی که برای پروژه های عمرانی در نظر گرفته می شوند، مربوط به هزینه های جاری در کشور است و طبیعتا وقتی پروژه ها با کمبود اعتبار مواجه می شوند دست وزارتخانه های متولی امور عمرانی هم خالی است و هرگاه کاری را آغاز می کند به دلیل نبود بودجه کافی نیمه تمام رها می شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از کلنگ زنی پروژه ها بدون در نظر گرفتن اعتبار کافی، تصریح کرد: گاه ما نمایندگان به دلیل اینکه علاقمندیم در حوزه انتخابیه خودمان پروژه هایی را راه اندازی کنیم، به هر طریقی سعی می کنیم مسوولان را نسبت به آغاز پروژه های مدنظرمان ترغیب کنیم اما همین امر باعث می شود پروژه هایی که کلنگ زنی می شوند بعد از رسیدن به فونداسیون رها شوند.
وی با اشاره به تلاش نمایندگان در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برای افزایش بودجه های عمرانی ادامه داد: گرچه ما در کمیسیون عمران تلاش می کنیم بودجه های عمرانی را افزایش دهیم، ولی این تلاش ها در نهایت چندان مثمر ثمر نبوده و متاسفانه هر روز بر تعدادپروژه های نیمه تمام در کشور افزوده شده و هر روز هم این پروژه ها بیشتر تخریب می شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید